.

Maskavas gleznotāja Ivana Koršunova izstādi „Ādama riba”

hapy art museumGalerija „Happy Art Museum” Galleria Riga telpās dāvā Ziemassvētkos iespaidīgu mākslas šovu no 18.decembra līdz 6.janvārim aicinot apmeklēt Maskavas gleznotāja Ivana Koršunova izstādi „Ādama riba”. Gleznotājs savos darbos ar tradicionālo sižetu palidzību apcer sievietes lomu mūsdienu sabiedrībā. 

Sieviete, kura bija radīta, lai palīdzētu vīrietim, bet sen jau izrāvusies no atkarības „stiprajam dzimumam”. Iegūstot vēl vairāk neatkarības, viņa ar to pārstāj būt par „otro pusīti”, no līdzgaitnieces pārvēršoties par karotāju un patērētāju, ar to bieži vien sevi nolemjot.... uz vientulību un mužigiem meklējumiem. Mākslinieks meistarīgi glezno hiperreālistiskā manierē uz lielformāta audekliem, izmantojot to lai balansētu starp arhaiskiem sižetiem un jaunu jēgu meklējumiem. Kā vienu no veiksmīgākiem Krievijas jauniem māksliniekiem Ivanu Koršunovu iepazinām “Art Moscow” un Beļģijas mākslas fstivālos, kuros Happy Art Museum bija aicināts pārstāvēt Latvijas mākslu ar mākslas meistariem, kuru izstādes pastāvīgi dāvājam mūsu galerijā. Patreiz mūsu meistaru Jura Dimitera, Sergeja Djomina, Zigmunda Bieļa, Daga Viduleja, Vijas Dzintares, Otto Zitmaņa, L. Milbreta, Laimas Eglītes, K. Vītola, Ilzes Jaunbergas, Artūra Bērziņa utt 70 darbu kolekcija turpina Eiropas tūri. Pretī rīdziniekiem apmaiņai esam noorganizējuši 6 valstu mākslas izstādes 2014 gadam, lai atzīmētu Rīgas kļūšanu par Eiropas kultūras galvaspilsētu. Izstāžu transportēšanas finansiālo pusi esam nokārtojuši, taču lūdzam sadarbību mākslas intersesentiem un iestāžu vadītājiem, kas var piedāvāt interesantas publiski pieejamas telpas izstāžu pieņemšanai Rīgā. 

28 Flight to Egypt

Izstādes atklāšana 17.decembrī plkst.18.00 Varēsim redzēt ne tikai iespaidīgu mākslas šovu, bet arī tikties ar interesanto viesi Rīgā. Savu darbu sēriju koncepcijas vēstījumu I. Koršunovs sacer pats, jo ir Mākslas zinātņu doktors...

Ieeja izstādē kā vienmēr brīva katru dienu arī svētkos no 13-21

Izstāžu zāle

HAPPY ART MUSEUM

Dzirnavu iela 67, 5.stāvs

Tirdzniecības-izklaides centrs

„Galleria Riga”

29177748, 29595885

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

 

Laimīgās Mākslas Muzejs

"Galleria Riga" (Dzirnavu iela 67 5.stāvs) 

Bookmark and Share
Top.LV