.

kulabVēl pavisam nesen Aleksejs, Vera un Vladislavs Aleksejevi katrs nodarbojās ar kaut ko savu. Aleksejs darbojās biznesā – loģistikas un muitas nozarē, Vera bija oficiālais LMT tīkla dīleris, bet Vladislavs studēja Rīgas Stradiņa universitātē. Ģimenes dzīvi izmainīja kāda inovatīva ideja, kas jau vairākus gadus tiek veiksmīgi īstenota visā pasaulē.

Lasīt tālāk ...

reikiIr piedzimis cilvēks. Dzīvo, aug, kļūst pieaudzis. Dažkārt sūdzas: nogurums, galvassāpes, sāpes kājās un mugurā. Ko dara? Protams, ārstējas, veic izmeklējumus, iet uz masāžām, dzer zāles... Dažreiz kļūst labāk, dažreiz nē. Laika gaitā pie visa pierod un saka: „Es tāds esmu, tāds ir mans ķermenis un tāda ir mana veselība."
Kas notiek patiesībā?

Lasīt tālāk ...

1 vingrinajumsApgulties uz muguras, kājas saliektas. Rokas ir izstieptas gar sāniem. Pacelt gurnus un muguru līdz tam brīdim, kamēr grīdu neskars tikai ar galvu,

Lasīt tālāk ...

cukursVēl tikai pirms 200 gadiem rietumos cukurs tika uzskatīts par greznību. Šodien vidēji statistiskais amerikānis katru gadu apēd aptuveni 63,5 kg šī produkta.

Lasīt tālāk ...

taukiPastāv viedoklis, ka tauki sadeg tajās ķermeņa vietās, kuras trenē. Proti, ja izpildi vingrinājumus presei, tauki aiziet tieši no vēdera, ja trenē kājas, tauki aiziet no kājām. Kā tas ir patiesībā?

Lasīt tālāk ...

vitaminyAgrāk tika uzskatīts, ka vīriešiem un sievietēm ir jāpieturas pie vienas diētas, bet pāris desmitgades atpakaļ zinātnieki izpētīji veselīga uztura īpatnības un secināja, ka sievietēm ir jāēd citādi, nekā vīriešiem.

Lasīt tālāk ...

stiligi-17Nav jāieciklējās uz pieguļošām lietām, viņi ļoti labi izskatās tikai uz ideālas figūras.

Lasīt tālāk ...

vanninasVāram tējkaroti zaļās tējas 100 ml karst ūdenī. Kad uzvārījums atdzisīs līdz 40C, liekam tur kājas.

Lasīt tālāk ...

salda dziveKas notiek, ja uzturā tiek lietota pārtika, kas sastāv pārsvarā no parastiem ogļhidrātiem? Cukura līmenis asinīs strauji paaugstinās, uzreiz izdalās hormons insulīns, pie tam tas tiek izdalās pārāk lielā daudzumā.

Lasīt tālāk ...

vulgaritateMazāk vulgaritāti. Mazāk silikona krūtīs, mazāk botoksa lūpās,

Lasīt tālāk ...

Top.LV