.

Vīriešu modes trīs vecumi. Jums ir 20 gadu.

652830609 133 Ir lietas, kuras nav atkarīgas no modes tendencēm. Mainīt šīs lietas ir vērts tikai tad, kad mainās dzīves sezonas.

Tātad, tev ir 20...

Šajā vecumā vīriešiem ir raksturīgas galējības. No vienas puses pilnīgs stila trūkums, ja nepietiek zināšanu, pieredzes vai naudas. No otras puses – asa nepieciešamība izskatīties labāk par citiem. Lai izskatītos cienīgi, ir nepieciešams, lai tavā garderobē būtu šādas lietas.

  1. Tumši zils klasiska piegriezuma uzvalks.

Jā, protams, daudzi dotu priekšroku šajā punktā neitrālākam tumši pelēkam vai melnam uzvalkam, bet stilisti uzstāj uz zilas krāsas uzvalku, tas padara vīrieti jaunāku. Izbaudi jaunību, pasvītro to! Nav vērts censties izskatīties solīdāk , kamēr tavs vecums tāpat ar acīmredzams. Labs uzvalks zilā krāsā pasvītros:    ”Paskaties, es esmu jauns, bet izskatos kolosāli”.

Protams, uzvalkam ir ļoti labi jāpieguļ – šis noteikums ir aktuāls jebkuram vecumam. Ja nevari atļauties dārgu zīmolu, vienkārši parūpējies par to, lai tas izskatās pienācīgi. Ja nepieciešams, to var pie laba šuvēja „piedzīt” pēc auguma.

  1. Blīva auduma balts krekls.

Šajā punktā komentāri ir lieki. Šis garderobes elements piestāvēs jebkam. Pārliecinies, ka tas tev pēc izmēra  ir pašā laikā. Iegādājoties šādu kreklu, gan diez vai izdosies ietaupīt, jo baltajam kreklam ir jābūt kvalitatīvam un nevainojamam.

  1. Tumši zili džinsi.

Savā vecumā tu vari atļauties visdažādākos modeļus – no saplēstiem līdz izbalējušiem, bet tomēr klasaskiem tumši ziliem noteikti ir jābūt tavā garderobē. Tev noteikti radīsies iemesls izskatīties nepiespiesti, bet tai pat laikā atturīgi.

  1. „Pastnieksoma” no ādas.

Jā, vīriešiem somas ne visai patīk. Bet tā kā dokumentus, atslēgas, mobilo un citas vajadzīgas lietas  tomēr vajag nēsāt līdzi, tad dažkārt vīrieši paši kļūst līdzīgi vienam lielam piebāztam koferim: no džinsu kabatas lien ārā maks, pie siksnas piestiprināts mobilais telefons, bet rokās – kaut kādi papīri. Ar vienu vārdu sakot, ērta pār plecu nēsājama soma ir ne tikai noderīga, bet arī izskatās diezgan stilīgi. 

  1. Tumši brūnu kurpju pāris.

Jautāsi, kāpēc ne melnu? Tumši brūnas izskatīsies ne tik nodrāztas, un tai pat laikā piestāvēs gan džinsiem, gan uzvalkam. Netaupi uz kurpēm: labi apavi pēc būtības nevar būt lēti. Un neaizmirsti par tiem rūpēties: apaviem vienkārši jāizskatās nevainojami jebkurā laikā, arī lietū vai slapjdraņķī.

  1. Ādas siksna.

Šis aksesuārs gan var nebūt dārgs. Drīzāk kvalitatīvs. Galvenais – nekādu ādas aizvietotāju, tikai dabīga kvalitatīva āda. Un klasisks izpildījums. Tikai tad, ja būs ievēroti šie nosacījumi, siksna nokalpos tev daudzus gadus.

  1. Džemperis ar V-veida izgriezumu.

Šis modelis piestāv pilnīgi visiem vīriešiem bez izņēmuma. Tie, kam šādi džemperi ir kļuvuši īpaši mīļi, nešķiras no tiem par aukstā laikā, pavelkot zem žaketes.

  1. Apjomīga soma.

Jauni cilvēki daudz ceļo, bet solīds čemodāns jauna cilvēka rokās izskatās ne visai piemērots. Pie tam, nav ko slēpt, 20 gados tev nepavisam negribas vazāt līdzi daudz mantu, tādēļ tradicionāla soma pār plecu ir optimāls variants. Tā var nebūt dārga, jo visdrīzāk tai būs jāstāv gan lidostā uz grīdas, gan bagāžas nodalījumā.

  1. Klasisku sporta apavu pāris.

Tās var būt vecās labās Adidas Stan Smiths vai Converse Chuck Taylors, vai arī Projects, Steven Alan, Martin Margiela, Ann Demeulemeester, vai A.P.C. dizaina izpildījums. Pats galvenais ir klasisks dizains nu nekādu dekoru! Ja tiks ievēroti šie nosacījumi, sporta apavi piestāvēs jebkura vecuma vīrietim. Nav svarīgi, cik tās maksā, tas var būt modelis no visdemokrātiskākā sporta preču veikala.

  1. Militārā stila vējjaka.

Nav brīnums, ka šī lieta jau daudzus gadus paliek modē, visdažādākajās variācijās parādoties dizaineru kolekcijās no sezonas uz sezonu. Tās universālais raksturs un ērtums padara to par jauniešu modes hītu.

 Avots

 

 

 

Bookmark and Share
Top.LV