.

Vīriešu modes trīs vecumi. Jums ir 40 gadu.

40 let moda
Ja tev ir 40...

Četrdesmit gados Tu jau laikam labi orientējies modē, tev ir izveidojies savs stils un mīļākie zīmoli, kuriem esi uzticīgs no sezonas uz sezonu. Taču ir lietas, par kurām ir vērts atcerēties vienmēr.

Dažām no šīm lietām ir tikai attāls sakars ar modi, bet tās uz tavu izskatu atstāj milzīgu iespaidu.

1. Sporta zāles abonements.

 Bez variantiem - trīs reizes nedēļā, regulāri, laba trenera vadībā. Tici, šis solis dos tev daudz vairak nekā pat 1000 pasakaini dārgu uzvalku.

2. Pulkstenis kā ģimenes vērtība.

Nav svarīgi, vai tu nodod šo pulksteni vecākajam dēlam, pavadot šo procedūru ar dažiem viediem vārdiem, vai arī kāds attāls radinieks noņems šo pulksteni no tava jau atdzisušā delma. Tam vienkārši ir jābūt.

3. Labs džemperis.

Jā, tu esi jau izaudzis no tā vecuma, kad var nēsāt vieglprātīgus dzēmperīšus ar provokatīviem uzrakstiem. Taču tas nebūt neliecina par to, ka tagad tev ir jānēsā tikai uzvalki. Vienkārši izvēlies kārtīgu visaugstākās kvalitātes trikotāžas izstrādājumu.

4. Šauras bikses bez buktēm.

Patiesībā, mums nav nekas pret buktēm. Taču bieži vien vīrieši, kam pāri četrdesmit, izvēlas diezgan platas bikses, lai tādā veidā maskētu savu apaļumu. Bet tā kā tev ir sporta zāles abonements (sk. 1. punktu), un tu esi lieliskā formā, droši pērc taisnas bikses bez buktēm. Protams, mēs neaicinām tevi ietērpties skinny, bet samērā labas šauras bikses tu vari iegādāties Ralph Lauren Polo kolekcijā.

5. Labs matu griezums.

Tagad šis punkts tev ir tik aktuāls kā nekad agrāk. Arī tad, ja tev ir paveicies un tu neciet no matu izkrišanas, ir vērts aizdomāties par to, vai tev arvien vēl piestāv tas matu griezums, kuru izvēlējies pirms 10 gadiem. Taču, ja ar katru gadu matu uz galvas paliek arvien mazāk, jo īpaši - kaut kas ir jādara situācijas uzlabošanai. Piemēram, noskūt matus pavisam. Neuztraucies, tādā veidā tu uzreiz kļūsi līdzīgs kādam Romas imperatoram, vai arī Brūsam Villisam, arī tas nav slikti. Pats galvenais – Nekādu garāko matu uzķemmēšanas uz pliko galvas vietu. Nekad!

6. Klasiska siksna.

Pērc siksnu, kad esi labā formā. Bez savas tiešās funkcijas šis aksesuārs kļūst par neatņemamu indikatoru tam, vai neesi aizmirsis par 1. punktu. Laba siksna var kļūt par galveno garderobes elementu, kam viss pārējais tiek pakārtots. Jā, jā, tieši tā, lai arī varbūt visu mūžu esi darījis gluži pretēji.

7. Saulesbrilles – tikai klasika.

Ja tev tik ļoti gribas kādu ekstravaganci bruņurupuča ietvarā – lūdzu. Tikai tās derēs kaut kur atpūtas vietā kopā ar linu kreklu un pludmales apaviem, ikdienas dzīvē, esi tik laipns, izvēlies klasiku!

8. Nevainojama stereosistēma.

Kas šim punktam ir kopīgs ar modi? Nekas. Taču tas tiešā veidā iespaido tavu noskņojumu, bet tas, kā zināms, ir viens no galvenajiem laba izskata elementiem. Iegādājies vislabāko tehniku savai mašīnai vai kabinetam un kaut vai paretam baudi to mūziku, kura tev tik ļoti patika pirms desmit gadiem.

9. Veselums.

Varētu teikt, ka tas ir pats galvenais tavā tēlā. Ja tu neesi šo īpašību iemantojis līdz 40 gadu vecumam, tad nav cerību, ka tā parādīsies kaut kad vēlāk.

10. Šajā punktā ieraksti jebkuru savu mīļāko lietu, bez kuras tavs stils vienkārši zaudēs savu individualitāti. Droši vien tu atradīsi tādu lietu!

 Avots

 

Bookmark and Share
Top.LV