.

„Nav ko uzvilkt” jeb 2013. gada modes tendences biznesa lēdijai

24185 20130703151222 51d41526a5872Ar to „nav ko uzvilkt” mēs nedaudz pasteidzāmies.

 2013. Krāsa.

Izvēle ir vienmēr. Viens no ilggadīgiem galvenajiem krāsu ekspertiem modes pasaulē Pantone Color Institute jau ir nosaucis krāsu desmitnieku, kuras būs modē 2013. gadā.

 French Roast – aristokrātiska kafijas liķiera nokrāsa, kuru speciālisti iesaka izmantot kā lietišķā kostīma bāzi savienojumā ar spilgtākiem toņiem.

Honey Gold  - kolorīta sinepju krāsas nokrāsa ir vēl viens spilgts sezonas akcents. Dizaineri piedāvā savienot sinepju krāsu ar violeto, pelēki brūnu, jūras zaļu un bēšu. 

Pink Flambe  - intensīva rozā krāsa ar sarkanu nokrāsu, ko dažkārt sauc par fuksijas nokrāsu, drosmīga, enerģiska, erotiska un brīnišķīgi papildinās lietišķu ansambli.

Tangerine Tango – mandarīnu krāsa kļūst par 2013. Gada sezonas favorīti. Šādu prognozi kompānija izteica, balstoties uz sabiedrības sociālo un kultūras izmaiņu pētījumiem. Tomēr 2013. Gada Tangerine Tango ir nedaudz ieturētāka. Tā drīzāk ir tumši oranžā, kura īpaši stilīgi izskatās savienojumā ar melno.

Ultramarino Green – majestātiskā jūras zaļā var kalpot gan kā lietišķa vai vakartērpa pamatkrāsa, vai arī kā papildinājums.


no1

Bright Chartreuse no klasiska bambusa nokrāsas, tā brīnišķīgi akcentēs šajā sezonā aktuālo miltāro stilu.

Olimpian BlueŠajā sezonā ir aktuālas arī visas zilā nokrāsas – no maigi gaiši zilā līdz tumši violeti zilajam. Dziļi zilā krāsa brīnišķīgi savienosies ar zelta aksesuāriem.

Titaniumklasiskā grafīta krāsa nekad neiziet no modes. 2013. gada paletē ir visas pelēkā nokrāsas.

Rhapsody jeb baklažāna nokrāsa piešķir izsmalcinātības un romantisma pieskaņu ar intriges zemtekstu.

Rose Smokedūmakainas rozes krāsa ar visām nokrāsām no krēmkrāsas, pienbaltas un gaiši palēkas līdz iezilganas un sniegbaltas brinišķīgi harmonē praktiski ar jebkuru citu, kas padara šo krāsu par ideālu risinājumu jebkurām kombinācijām.

Un, protams, piesātināti melnā, kas vairākus gadus bija kritusi nežēlastībā, atkal pārliecinoši ieņem pozīcijas moderno karāsu topā 2013.

 

2013. gada modeļi.

Atgādināsim acīmredzamo. Lietišķajam kostīmam ir jāakcentē tieši valkātājas lietišķās īpašības, tādēļ pīrsings un atkailinātas kājas lai paliek pludmales sezonai.

Taču sieviete paliek sieviete visos laikos un pat visu reglementējoša dreskoda apstākļos. Tādēļ „vienkārši kostīms” šodien droši iziet ārpus tradicionālajiem rāmjiem. Kostīms var būt gan ar svārkiem, gan ar biksēm. Bet tam jebkurā gadījumā ir jābūt mūsdienīgam un jāakcentē jūsu individualitāte.

Ja jūs izvēlējāties svārkus, tiem nav noteikti jābūt taisniem. Šodien ir aktuāli svārki, kas vizuāli paplatina gurnus ar ielocēm un drapējumu. Protams, tas neatceļ garumu, kas lietišķu sarunu laikā piesedz „interesantās vietas”. Ļoti aktuāli ir akcentēt svārkus ar platu jostu.

Tas pats attiecas arī uz biksēm. Ir atļauts jebkurš garums, absolūti netiek diktēta prasība pēc ieloču daudzuma. Bikses var būt vienkrāsainas vai arī viegli svītrainas, jautājums ir tikai par to, lai „apakša” eleganti pieskaņotos „augšai”. Ir milzum daudz variāciju. Veste, žakete ar oderi. eleganta jaka – šodien der viss. Galvenais, lai jūs justos pārliecinoši un ērti. Šajā sezonā atbilstoši izskatīsies dažādu auduma faktūru savienojumi, spalvu un kažokādas apdare, lielas rotaslietas.

no2

Kostīms var būt gan monohroms, gan kombinēts no dažādu nokrāsu audumiem. Galvenais, lai kopējais krāsu daudzums nepārsniedz trīs.

no3

 

Jūs varat izvēlēties arī romantisko stilu ar mežģīņu, volānu un rišiņu izmantošanu.

no4

Šajā sezonā būs aktuāls arī militārais stils ar uzšūtām kabatām, uzplečiem, metāla pogām, atlokiem un platām jostām. Šajā gadījumā tērpu ieteicams papildināt ar planšetsomu.

no5

 

Joprojām topā ir kleitas. Tā var būt „futlārkleita”, kas papildināta ar jostu un šalli, vai sarafānkleita, zem kuras pavelk blūzi vai džemperīti.

 no6

Blūzīšu daudzveidība šajā sezonā ļauj jums izvēlēties savai individualitātei atbilstošo.

Tā var būt militārajā stilā šūta blūze ar jostu. Pogājama blūze radīs romantisku tēlu.

Ne mazāk sievišķīga un romantiska izskatīsies zīda un mežģīņu blūze.

Arī klasiskas blūzes šajā sezonā būs populāras.

no7

Aksesuāri.

Aksesuāru dadzveidība arī ļauj radīt savu neatkārtojamu tēlu, neatkāpjoties no drerskoda uzliktajiem rāmjiem. Tās var būt šalles, plecu lakati un kakla lakatiņi.

 no8

Tās var būt dažādas jostas.  Protams, apaviem jābūt pieskaņotiem.  Klasiskās laiviņas sadzīvo ar kurpēm uz platformas. Modē ir visdažādākas aizdares, siksniņas un sprādzītes, arī šņorējamas kurpes.

 no9

Arī somas priecē ar stilu daudzveidību. Tā var būt militārā stila planšetsoma, klasiskais mini portfelis, vai „tīģersoma”. Droši eksperimentējiet!

Galvenais, par ko nedrīkst aizmirst, ir mēra sajūta.

Lūk, daži noteikumi, kuri ļaus jums veidot savu tēlu un neapjukt dažādajos stilos.

-          Vienā komplektā nedrīkst būt vairāk par trim krāsām;

-          Somai un kurpēm jābūt vienā krāsā;

-          Komplektam ir jābūt vienā stilā. Nedrīkst komplektēt militārā stila kleitu ar romantisku blūzi;

-          Tam ir jābūt „jūsu”apģērbam, jums tajā ir jājūtas ērti un komfortabli.

-          Nepārspīlējiet ar rotaslietām! Tas, kas ir pieļaujams vakartērpam, nav pieļaujams birojā. 

Nu, un , protams, jūtieties kā skaista lietišķa sieviete !

Jums tas piestāv!

 

Sagatavots pēc žurnālu Vogue,  Cosmopolitan,  Prada materiāliem.

Bookmark and Share
Top.LV