.

Kā novājēt bez diētām

ziemaIr iespējams savam ķermenim piešķirt vēlamo formu un slaidumu, nometot nevajadzīgo svaru! Ir vienkārši jāseko zemāk minētajām rekomendācijām. Tātad jūs nezināt, kā tikt galā ar lieko svaru? Mūsu rekomendācijas palīdzēs pacelt noskaņojumu un atgūt pārliecību, jo pastāstīs, kā efektīvi un garantēti novējāt, nemaz neizejot no mājām.

Kā likums, kad runājam par novājēšanu, mēs dzirdam šādu ieteikumu: nodarboties ar sportu un pareizi ēst. Tomēr bez šīm ir vēl vesela virkne citu efektīvu darbību, kā iegūt slaidumu.

Tātad, padomi, kā novājēt mājas apstākļos nedēļas laikā:

 1. KATRU DIENU APĒST 9 PORCIJAS AUGĻU UN DĀRZEŅU. Šajos produktos ir daudz A,C un E vitamīnu, ogļhidrātu, minerālvielu, šķiedrvielu, tādēļ tie ir ļoti veselīgi, lieliski mazina izsalkuma sajūtu un tai pat laikā satur maz kaloriju. Svaigus augļus un dārzeņus labāk ir lietot brokastīs, pusdienās un vakariņās, kā arī starp pamatēdieniem.
 2. DIENAS LAIKĀ IZDZERT NE MAZĀK KĀ ASTOŅAS GLĀZES ŪDENS.  Šāds rituāls sekmē ūdens balansa uzturēšanu organismā un ātrāku novājēšanu. Ja organismā trūkst ūdens, nav iespējams uzaudzēt muskuļu masu vai vienkārši sadedzināt taukus, pat nodarbojoties sporta zālē.
 3. NO SAVAS PĀRTIKAS IZSLĒGT TAUKUS. Ir aizliegts cept sviestā vai margarīnā, pagatavojiet ēdienu tvaicējot, grilējot vai cepeškrāsnī.
 4. NO ĒDIENKARTES JĀIZSLĒDZ SALDUMI. Ļoti bieži gadās, ka, izjūtot lielu darba slodzi, ļoti gribas apēst kaut ko saldu. Nesniedzieties pēc cepumiņa vai šokolādītes. Visbiežāk tieksme pēc saldumiem ir saistīta ar to, ka organisms vienkārši  ir „sadedzinājis” C vitamīnu. Šo problēmu atrisinās regulāra 500 mg C vitamīna lietošana kopā ar B kompleksa vitamīniem. Svarīgi! Abi šie vitamīni ir jālieto kopā, jo tikai kopā tie dod vislabāko efektu.
 5. PĒC IESPĒJAS VAIRĀK KUSTĒTIES. Katru dienu minimums četras reizes pa 20 minūtēm ir jāveic kardiovingrinājumi. Uz šādu īsu, bet intensīvu vingrinājumu rēķina jums uzlabosies vielmaiņa kā minimums uz divām stundām. Ja nodarboties mērenā ritmā, stundas laikā tiks sadedzinātas 300 kilokalorijas. Nekad nedrīkst apstāties pie sasniegtā, pastāvīgi ir jāapgūst jaunākie fitnesa veidi. 
 6. STRĀDĀJAM AR SVARU. Pāris pusstundas ilgi treniņi ik nedēļu ar smagumiem veicina muskuļu pieaugumu un nostiprināšanu, tātad arī uzmācīgo tauku nogulsnējumu mazināšanos.
 7. LABĀK MAZĀK NEKĀ NEMAZ. Ja jums pavisam nav laika pilnvērtīgam treniņam, varat to sadalīt divās daļās un veikt no rīta un vakarā. Ja arī tas nav iespējams, iedaliet fitnesam tik daudz laika, cik iespējams.
 8. NEATSLĀBINIETIES.  Jebkurā gadījumā bieži treniņi ies labumā. Izmantojiet katru niecīgāko iespēju samazināt svaru.
 9. NĒ GARLAICĪBAI! Nodarbības sporta zālē vislabāk ir mīt ar nodarbībām svaigā gaisā, apgūt jaunākos fitnesa veidus. Vislabākais līdzeklis pret garlaicību var kļūt pastaigas vai izbraukumi ar velosipēdu kopā ar draugiem.
 10. IEKLAUSIETIES SEVĪ.  Ja jūtat spazmas vai sāpes muskuļos, krampjus, nepērejošu noguruma sajūtu, sliktu dūšu, reiboņus -  nekavējoties pārtrauciet nodarbības un paņemiet pauzi. Ja arī atpūta jums nepalīdz, griezieties pie ārsta.
 11. UZDOT JAUTĀJUMUS.  Ir vērts uzreiz priekš sevis noteikt, kādēļ jūs gribat nomest svaru, vai jums tas patiešām ir nepieciešams, vai svara samazināšana  neietekmēs veselību.  

Avots - http://fitnesselena.blogspot.ru/

Bookmark and Share
Top.LV