.

Konkurss no „Latvijas Tīkli”!

tiliPriekš neviena nav noslēpums, ka videonovērošanas sistēmu pamatmērķis - sava īpašuma aizsargāšana.

Mūsu darbības laikā mēs redzējām ļoti daudz pārkāpumu, kurus fiksēja videonovērošanas kameras, kas ļāva atrast un sodīt noziedzniekus! Piedāvājam padalīties ar autorvideo, kas tika nofilmēti Latvijā!

Mēs izsludinām konkursu par „asāko” video, ko fiksēja videonovērošanas kamera.

Video ir jābūt redzamam pārkāpumam. Failam jābūt saglabātam .avi vai .mpg formātā, papildus video jāpievieno īss apraksts, kur ir uzstādīta videonovērošanas kamera un kas ir fiksēts videoierakstā. To visu sūtiet uz e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  ar norādi „Konkurss”. Ja fails ir pārāk liels, lai to sūtītu pa e-pastu, tad ievietojiet to Internetā un sūtiet linku, lai mēs varētu lejuplādēt šo failu.

Visi video tiks ievietoti Facebook lapā un video, kas saņems visvairāk Like, saņems balvu no Latvijas tīkli – Auto videoreģistratoru.

Konkurss sākās ilgs līdz 2014.gada 19. aprīlim. No 2014.gada 20.aprīļa līdz 2014.gada 24. aprīlim tiks apkopota informācija un paziņots uzvarētājs.

Gaidam Jūsu video uz e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  ar norādi „Konkurss”!

Bookmark and Share
Top.LV