.

LIDO stylefoto.lv  MG 5507

24.-25. Maijā, LIDO Atpūras centrā, kas atrodas Krasta ielā, bija ģimeņu sporta svētki „Par sportisku ģimeni Rīgā 2014”.

Pasākuma ietvaros apvienojās sekojošie sporta virzieni pauerliftings, spēka cīņa (jakutu cīņa), break dance un hip-hop, bruņinieku vēsturiskais klubs, deju virziens māmiņām ar bērniem un ielu vingrotāji. Bija uz ko paskatīties un pat pašam piedalīties. Mēs, uzņēmums „Latvijas Tīkli” u mūsu partneris – uzņēmums „EVOR.L” –, izdomājam neatpalikt un izveidojam šķēršļu joslu ar drošības sistēmām!

Lasīt tālāk ...

15541512014.gada 17.maijā noslēgsies Muzeju nakts trīs gadu cikls, kas iezīmēja trejkrāsaino dzintara tapšanas ceļu. Iepriekšējos gados godinājām dzintara auklētājus – zilo jūru un zaļo mežu. Šogad sārtajam dzintaram jāiemirdzas visā tā spožumā.

Šogad „Muzeju naktī” piedalīsies aptuveni 127 muzeji, taču bez muzejiem akcijā iesaistījušies arī citi sadarbības partneri, tostarp bibliotēkas un teātri, kā arī šajā gadā īpašu garīgumu piešķirs dievnami, kas arī piedalīsies „Muzeju naktī”.

Lasīt tālāk ...

virves-vilksana-7-43286413Ar dažādiem koncertiem, sportiskām aktivitātēm un svinīgiem pasākumiem Rīgā 4. maijā tiks svinēta Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena.

Lasīt tālāk ...

Lido kaussSestdiena, 24. maijs

10:00-12:00 Apaļais galds Par jauniešu brīvā laika organizēšanu un antinarkotiskās akcijas „90 dienas bez spaisa” ieskaņa.

Organizētāji: kustība „Par sportisku sabiedrību” un portāls „Sarunas pie Ģimenes Pavarda - SARUNAS.LV"

Lasīt tālāk ...

Dailes teatrisRadošo meklējumu cikla „Brīva skatuve” ietvaros paredzēta pirmizrāde „Peldetāaju komanda”, kas bija plānota 5.marta Kamerzāle, atcelta.

Lasīt tālāk ...

slidas-sigulda

Līdz ar salu Rīgā sāk darboties vairākas publiskās dabīgā ledus slidotavas, kas izveidotas dažādos Rīgas mikrorajonos, un rīdziniekiem, kā arī pilsētas viesiem pieejamas bez maksas.

Dabīgā ledus slidotavas darbosies pie Sarkandaugavas reģionālā sporta centra, kas atrodas pie bērnu un jauniešu centra “Laimīte” Sarkandaugavas ielā 24. Tur būs iespēja arī slēpot.

Tags: slidotava , rīga , 2013 , 2014

Lasīt tālāk ...

dzintars Otto

  Piektdiena, 17. janvāris

Ekspozīcija „Dzintars laiku laikos”

Eiropas kultūras galvaspilsētas gada atklāšanas ceremonija/Riharda Vāgnera opuss tēlos „Rienci. Triumfs un sakāve”

Lasīt tālāk ...

uguns2Rīgas – Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas atklāšanas nedēļā pilsētas centrā, Daugavas krastā Ķīpsalas pludmalē, norisināsies pasaules ugunsskulptūru čempionāts. Skulptūras tēlnieki no visas pasaules sāks veidot jau ar 2014. gada 16. janvāri, bet festivāla kulminācija ar skulptūru iedegšanu gaidāma 18. janvāra vakarā.

Lasīt tālāk ...

Top.LV