.

ohos azules1984. gadā Ņju-Meksikas štatā viens ziņkārīgs cilvēks mežonīgo kaķu metumā ieraudzīja kaķēnus ar spalgi-zilām acīm. Izrādījās, ka tas ir dominantes pazīme, un kaķēnus saka audzēt.

Lasīt tālāk ...

soukoksKaķis ir no Kenijas, oriģināls sugas nosaukums skan kā „Kadzondzo”, tulkojumā tā nozīmē „koka miza”. Spalvas krāsa patiešām atgādina rakstus uz mizas.

Lasīt tālāk ...

Kalifornijas kakisTas ir īsts mini-leopards.

Šī suga ir jauna, nesen izveidota.

Lasīt tālāk ...

Snow20. gs. 60. gados kāda Siāmas kaķu audzētāja vārdā Dorotija Haindsa-Dogerte no Filadelfijas netīšam atklāja kaķēnus ar brīnumainas nokrāsas apspalvojumu: uz ķepām bija baltas kurpītes. Viņai bija trīs kaķēni, un viņa centās  izaudzēt tādus pašus jaunus kaķus, bet bez panākumiem. Kāda cita audzētāja pārņēma viņas iesākto, sakrustojot Amerikas īsspalvainos un Siāmas kaķus

Lasīt tālāk ...

vansPirmo reizi kaķis ir atrasts netālu no Van ezera Turcijā. Tā ir endēmiskā suga.

Šīs sugas atšķirības zīme nav spalvas krāsa, bet gan uzvedība. Tiem ļoti patīk ūdens, viņi peld un plunčājas biežāk par vardēm. Viņi ūdenī medī un dažkārt pat guļ. Makšķernieka kaķis!

Lasīt tālāk ...

singapuraPēc spalvas nokrāsas un ārējā izskata tas ir rets kaķis. Šī ir jauna suga, kas parādījusies salīdzinoši nesen. Tās krāsu sauc „sepija agouti”.

Lasīt tālāk ...

kao maniUnikāli kaķi ar neparasti košām, bieži vien daudzkrāsainām, acīm. Dažkārt viņu acīm, pie kam abām uzreiz, piemīt zeltaina nokrāsa, citkārt – tās ir gaiši zilas kā safīri. Spalvai šiem kaķiem ir jābūt tīri baltai, cita acu un spalvas krāsa nav pieļaujama.

Lasīt tālāk ...

frBulgogs1
"Royal Canin"
 ne tikai ražo veselīga uztura barību mājas dzīvniekiem, bet arī palīdz uzzināt vairāk par dažādam suņu šķirnēm. Laipni lūgti iepazīties ar sesto "Royal Canin" sērijas "Suņi" numuru.

Lasīt tālāk ...

dog1Analizējot veterinārajā praksē nostrādātus gadus, arvien biežāk sastopu gadījumus, kad dzīvnieku pie ārsta atved pārāk vēlu. Tieši pēdējo 3-4 gadu laikā šādu gadījumu skaits ir kļuvis ievērojami lielāks, pie tam katru nākamo gadu šis skaitlis tikai pieaug.

Lasīt tālāk ...

538 big1. Kaķim ir jāaizstāv cilvēks pret istabas augiem.

Lasīt tālāk ...

kaku milestibaDienas paliek arvien garākas un naktis īsākas, tas ietekmē gan dzīvnieku, gan cilvēku hormonālo sistēmu.

Lasīt tālāk ...

Klivet kazoksKad gaisa temperatūra ceļas, pienāk laiks arī mūsu mīluļiem noģērbt liekos apģērbus, tie met nost kuplo ziemas apmatojumu ar biezu pavilnu.

Lasīt tālāk ...

kakisMūsu kaķene iemācījās skaļi klauvēt pie mājas durvīm pēc pastaigas!

Lasīt tālāk ...

nagiMūsu mazajiem draugiem nagi aug tāpat, kā mums pašiem.

Lasīt tālāk ...

zobainitis
ZINĀŠANAI:

Kaķēniem ir 26 zobi, pieaugušiem kaķiem 30 zobi,

kucēniem piena bozi ir 28, sunim ir 42 zobi.

Lasīt tālāk ...

blackVisiem ir zināms fakts, ka suņiem un kaķiem ķermeņa virsma ir klāta ar apmatojumu (ar retiem izņēmumiem, piemēram, kaķis sfinkss), cilvēki to sauc par kažoku.

Lasīt tālāk ...

Jork 1"Royal Canin" ne tikai ražo veselīga uztura barību mājas dzīvniekiem, bet arī palīdz uzzināt vairāk par dažādam suņu šķirnēm. Laipni lūgti iepazīties ar sešpadsmito "Royal Canin" sērijas "Suņi" numuru.

Lasīt tālāk ...

kauls sunimEs ļoti bieži savā praksē sastopos ar suņu saimnieku pārliecību, ka viņu mīlulim obligāti jāgrauž kauli. Un, kā pamatojumu, stāsta par bērnības atmiņām laukos, tur suņiem vienmēr ir doti kauli un viss ir bijis kārtībā. Cilvēki neiedomājas, ka lauku suns ir pieradis ēst ko dod – galvenokārt to pašu, ko vairums mājlopu, grauzt to, kas pagadās un pildīt savus „dienesta pienākumus” nekurnot, gulēt suņu būdā neskatoties uz laika apstākļiem. Lauku suns netika barots ar sauso suņu pārtiku. Mūsdienās attieksme pret suņiem un to barošanu ir mainījusies.

Lasīt tālāk ...

Top.LV