.

STARTA komplekts

 

 

Komplekts STARTS 

 

 
  • publicēt informāciju par Jūsu bezmaksas pasākumiem 
  • pievienot informaciju par Jūsu uzņēmumu  Pakalpojumu katalogā

 

 

 EUR 0,-/ Ls 0,-

 

Obligātie noteikumi:

  1. Visi publicējamie materiāliem ir jāatbilst žurnāla tematikai.

  2. Visi publicējamie materiali tiek izvietoti sadaļās atbilstoši tematikai.

  3. Gadījuma, ja iesniegtais materials neatbilst žurnala politikai, redakcija piedāva mainīt vai izlabot iesniegto materialu. Ja atkartoti tiek iesniegts materials, kurš neatbilst žurāla tematikai un politikai, redakcijai ir tiesības nepublicēt iesniegto materialu. Šajā gadījumā, apmaksāta summa tiek skaitīta kā apmaksa par korekcijām un netiek atmaksāta.

    (Piemērs: Kompānija, kas ražo sporta inventāru, publicē meitenes fotogrāfiju topless uz stangas. Tas ir pretruna ar žurnāla politiku, kurš raksta par ģimenes vērtībām. Redakcija piedāvā mainīt fotogrāfiju. Ja tiks piedāvāts foto ar sporta tematiku,  publikācija tiks publicēta. Ja otrreiz tiks izsūtīts materials, kurš ir pretruna ar žurnala politiku, neapvainojieties, mēs nepublicēsim materialu un apmaksas summa tiks uzskatīta kā alga korektoram).

  4. Publikācijas galvenajā lapā redakcija atlasa pēc saviem ieskatiem.

     

! Visa cenu politika tiek pielāgota autoru materialiem.

!! Ja rakstu raksta redakcija, tad raksta cena (ieskaitot žurālista un tulka darbu) sastāda 38, - Ls par standara lapu (1800 rakstu zīmes, ieskaitot atstarpes).

 

KONTAKTI

 

Mārketinga un pārdošanas daļa - Liene Gudkova

+371 25953384 / z Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

Bookmark and Share
Top.LV