.

zirgiViens jaunietis, pabeidzot universitāti, saka strādāt par tirgotāja palīgu. Tirgotais bija nepraša, knapi mācējā rakstīt un lasīt. Bet tirdzniecība viņam gāja labi, un kapitāls auga ar katru gadu. Jaunietis bija ļoti talantīgs un tirgotājs veltīja viņam īpašu uzmanību.

Lasīt tālāk ...

merkisSapņiem nav jābūt sīkiem! Domājiet globāli! Sapņojiet par miljardiem un par lieliem panākumiem (karjerā, politikā, utt.). Lieli sapņi daliet uz maziem mērķiem. Pakāpeniski sasniedziet lokālus (nelielus mērķus), kas ved pie lielā sapņa.  

pokraska-naruzhnoj-stenyEs apbrīnoju savu paziņu, kas izdomāja nokrāsot tikai to biroja sienu, kas bija no ceļa puses, un tādā veidā ieekonomēja uz krāsas. Iemācies ekonomēt uz sīkumiem, tas ļoti palielinās tavus ieņēmumus.

krastsVisus strīdīgus jautājumus, īpaši naudas, ir jāatrisina pirms starta. Es saņemu šo rūgto mācību vēl pirms spēļu automātu biznesa.

Lasīt tālāk ...

radosie cilvekiViņi saprot, ka jebkura ideja – tas ir tikai sākums. Vēlāk dzīvē notiek brīnumainas sakritības (atcerieties sinhroniskuma likumu, kad radošam cilvēkam palīdz viss Visums?), un šī ideja „izšauj”.

Lasīt tālāk ...

plansIzveidojiet savu finanšu plānu uz 7-10 gadiem.

Noteiciet pēc ka Jūs tiekaties un cik jūs gribat pelnīt pēc gada, diviem utt. Noteiciet ko Jūs darīsiet, lai to sasniegtu.

Lasīt tālāk ...

imagesJauna ideja ir smalka un maiga padarīšana, to var viegli nogalināt ar vienu vienīgu dzēlīgu piezīmi vai žāvām.

Lasīt tālāk ...

3 princips3. Princips – mūsu bēda ir tā, ka mums ir slikta attieksme pret naudu.

Iemīliet naudu! Nevis to, kā tērēt naudu, bet gan sargājiet to. Pie kam neviens nesaka to, ka jāatsakās no baudas un izpriecām.

Lasīt tālāk ...

Top.LV