.

cukursVēl tikai pirms 200 gadiem rietumos cukurs tika uzskatīts par greznību. Šodien vidēji statistiskais amerikānis katru gadu apēd aptuveni 63,5 kg šī produkta.

Lasīt tālāk ...

taukiPastāv viedoklis, ka tauki sadeg tajās ķermeņa vietās, kuras trenē. Proti, ja izpildi vingrinājumus presei, tauki aiziet tieši no vēdera, ja trenē kājas, tauki aiziet no kājām. Kā tas ir patiesībā?

Lasīt tālāk ...

vitaminyAgrāk tika uzskatīts, ka vīriešiem un sievietēm ir jāpieturas pie vienas diētas, bet pāris desmitgades atpakaļ zinātnieki izpētīji veselīga uztura īpatnības un secināja, ka sievietēm ir jāēd citādi, nekā vīriešiem.

Lasīt tālāk ...

vanninasVāram tējkaroti zaļās tējas 100 ml karst ūdenī. Kad uzvārījums atdzisīs līdz 40C, liekam tur kājas.

Lasīt tālāk ...

salda dziveKas notiek, ja uzturā tiek lietota pārtika, kas sastāv pārsvarā no parastiem ogļhidrātiem? Cukura līmenis asinīs strauji paaugstinās, uzreiz izdalās hormons insulīns, pie tam tas tiek izdalās pārāk lielā daudzumā.

Lasīt tālāk ...

esanaTāpat ir svarīgi ēst daudz un mazām porcijām. Pētījumi rāda, ka vienādā sastāvā un apjoma, divreižu ēšana noved līdz smagai aterosklerozei un svara palielināšanai, bet pie biežām ēšanas reizēm cilvēks jutās labi.

Lasīt tālāk ...

vina vanninaVar uzkarsēt baltvīna glāzi – līdz paradīsies burbuļi un iebērt tur liepziedu ēdamkaroti. Varam maisījumu zem vāciņa 3-4 minūtes, tāpēc noņemam maisījumu no uguns un pārlējām bļodā.

Lasīt tālāk ...

olu maska1 olu dzeltums

1 tējkarote citronsulas

½ tējkarotes cietes

Lasīt tālāk ...

Top.LV