.

mebelesŠķiet, kāda gan varētu būt saistība starp skapi, kumodi un nerviem? Vistiešākā – vai nu jums ir mēbeles un jūs esat mierīgs, vai arī skrienat pa veikaliem un bodītēm, cenšoties tipveida produkcijas klāstā atrast kaut ko unikālu, sev piemērotu un mīļu – neatgriezeniski zaudējot ap 20 stundām no sava dārgā laika un daudzas jo daudzas nervu šūnas.

Lasīt tālāk ...

elfaSlavenā zviedru uzņēmumaElfa, kas piedāvā daudzveidīgus risinājumus jebkurām telpām mājās, dzīvoklī, garāžā un birojā, ražotos mēbeles-konstruktorus augstu vērtē gan profesionāļi – interjera dizaineri, gan patērētāji. Ne velti Elfa mēbeles-konstruktori tiek uzskatīti par jebkura interjera kreatīvāko un funkcionālāko elementu.

Lasīt tālāk ...

budzetsIzvēlēties budžetu.

Esiet reālisti sastādot budžetu, padomājiet par to cik daudz jūs esiet gatavi tērēt, un pēc tam stingri turaties pie šī plāna.

Lasīt tālāk ...

Austrumu stilsAustrumu stilā eksistē divi savstarpēji idejiski izslēdzoši virzieni – Āzijas un arābu. Arābu dekoram raksturīgs greznums un pārmērība, masīvas mēbeles, izliektas līnijas. Āzijas stils (raksturīgs Ķīnai un Japānai) tieši pretēji ir atturīgs un tam raksturīgs minimālisms.

Lasīt tālāk ...

Art dekoTīro, izteikto dekoratīvismu art deko stilā visalabāk var raksturot ar vārdiem “elegants greznums”. Art deko ir patīkams apstiprinājums tam, ka nav obligāti jāpapildina augsts statuss  ar dārgu un nedzīvu lietu izstādīšanu interjerā.

Lasīt tālāk ...

ctobi cveti stojali dolgoMūsu  valstī ir daudz pedagogu. Un šodien viņiem visi saņēma no skolēniem puķes. Kaut kas paliek stāvēt spaiņos skolās, kādus pušķus skolotāji aiznes uz mājām. Un aŗī mums, parastām sievietēm, gribās, lai dzimšanas dienā, 8. Martā vai citos svētkos uzdāvinātais pušķis ilgāk stāvētu. Kā noildzināt griezto ziedu dzīvi.

Lasīt tālāk ...

vannasistabaJa jūsu vannasistaba izskatās vecmodīgi, ne ļoti stilīgi un pat, iespējams, nedaudz novecojis – tas nozīmē, ka jums ir laiks atjaunot to. Jums nepietiek līdzekļu un jums nav laika, lai pārtaisītu kaut ko tagad?

Lasīt tālāk ...

bernistabajpg1. Izvēlēties bērnistabai pašu mazāko istabu. Nē! Bērnam ir nepieciešama vieta spēlei.

Lasīt tālāk ...

haiteksPar ko iet runa, nav grūti saprast: augstās tehnoloģijas kā ideja, pragmatisms, precizitāte, funkcionalitāte, kā šīs idejas iemiesojums. Stikls, metāls un plastiks, aukstā krāsu gamma, mēbeļu un dekora minimuma uzdevums ir veidot stilīgas laboratorijas sajūtu, kurā, tomēr, var dzīvot, just emocijas un baudīt komfortu.

Lasīt tālāk ...

modernsIzaicinot klasiku 19.gadsimtā, moderns izslēdza līniju stingrumu, simetriskumu un monumentalitāti. Laidenums, koks ka interjera pamatmateriāls – moderns demonstrē tuvums dabai un dabiskumu.

Lasīt tālāk ...

klasikaAtturīgums – galvenais princips klasiskā interjerā. Šim stilam ir raksturīgas stingrums, smalkums un ārišķīgums (bet katra gadījumā ne klīrīgums.

Lasīt tālāk ...

eklektikaDažādu stilu un laikmetu sajaukums, dažreiz pat viens otru izslēdzošs, tikai ar vienu galveno domu – stila izjūta. Pagājušā gadsimta sākumā radītais stils, eklektikas stils ļāva atšķaidīt aktuālo interjeru ar greznības priekšmetiem.

Lasīt tālāk ...

Top.LV