.

Vīriešu modes trīs vecumi. Jums ir 30 gadu.

30 let moda
Kad tev jau ir trīsdesmit,Tu atklāj, ka, neatkarīgi no tā, vai tu esi akadēmiķis vai dizainers, katru dienu valkāt džinsus un krosenes nav īsti pareizi. Tai pat laikā uzvalku tu velc mugurā ne tikai uz kāzām vai darba intervijām, bet gan katru dienu. Šajā aspektā ir daudz plusu.

 

Tu izskaties solīdāks, stilīgi un tai pat laikā diezgan dabīgi: vai tad tas nav tas, par ko tu sapņoji pirms 10 gadiem? Taču tagad tu gandrīz nedrīksti pieļaut jebkādu nevērību savā apģērbā: pat plkst.6 no rīta neviens nedrīkst zināt, ka iepriekšējā vakarā tev bija vērienīga ballīte.

Tātad, desmit lietas, kurām jābūt trīsdesmitgadīga vīrieša garderobē:

1. Labs uzvalks tumši zilā krāsā.

Pacenties sameklēt labāko no tā, ko vari atļauties. Itāļu modelētāji piedāvā visstilīgākos uzvalkus no supervieglas vilnas, angļi - kārtīgus klasiskus uzvalkus, kuri ilgi neizies no modes. Ja tevi neapmierina gatavie varianti, atrodi labu šuvēju. Protams, ka ideālais variants ir individuāli šūts uzvalks pie pazīstama dizainera. Ja 30 gadu vecumā tev tā ir ierasta lieta – bravo!

2. Labs portfelis.

Pieņemsim, ka tu neesi slepenais aģents, tādēļ nav nepieciešams pirkt drošo kā bankas seifs alumīnija Halliburton. Tomēr ir svarīgi, lai tas priekšmets, kurā tu pārnēsāsi savus dokumentus un citas svarīgas lietas, izskatās kvalitatīvs un solīds. Laba āda, apdares minimums, ietilpība – lūk, tas arī ir tava portfeļa raksturojuma minimums. Labākos klasiskos paraugus vari atrast pie Barrister un Counselor.

3. Dārga pildspalva.

Šis kancelejas piederums jau ļoti sen ir kļuvis par stilīgu un statusu apliecinošu aksesuāru. Parasti vīriešiem tās dāvina. Taču, ja līdz 30 gadiem tev neviens nav uzdāvinājis pienācīgu eksemplāru, nopērc to pats! Lai arī tu nelietosi to katru dienu, tomēr, diez vai gribēsi parakstīt svarīgus dokumentus ar parastu lodīšu pildspalvu. Klasiskus un dārgus paraugus meklē pie Waterman, S.T. Dupont vai Faber–Castell.

4. Statusu apliecinošs mobilais telefons.

Jā, iespējams, tu lieto telefonu tikai, izmantojot tā tiešo funkciju – zvanīt. Tu neielādē mūziku, neizmanto kameru un vispār neproti to programmēt (gadās arī tā!) Neskatoties uz to, tavs mobilais telefons ataino tavu statusu, tādēļ izturies pret tā izvēli nopietni! Tas var nebūt tik stilīgs kā taviem 20 gadīgiem kolēģiem, tomēr tam jābūt cienījamam.

5. Klasiskassaulesbrilles.

Nekādu ultramodernu modeļu! Tu dzīvo megapolisē. Tu strādā birojā un dažreiz apmeklē sporta zāli. No rītiem tu dzer kafiju ar svaigu avīzi rokās. Tā ir klasika. Arī tavām brillēm jābūt klasiskām, piemēram, Persol vai Oliver Peoples zīmolu.

6. Kvalitatīvs mētelis.

Ja tavas garderobes lielākā daļa sastāv no klasiskiem uzvalkiem, tad klasisks mētelis tev ir absolūti nepieciešams. Šajā gadījumā var būt daudz variantu: galvenais, lai izvēlētais modelis piestāvētu lielākajai daļai no taviem uzvalkiem, un, protams, lai tas labi piegulētu.

7. Ļoti, ļoti labas kurpes.

Kā zināms, sievietei labu kurpju pirkšana var būt lieliskas zāles pret depresiju. Varbūt arī vīriešiem ir vērts pamēģināt? Protams, labas kurpes vajadzīgas ne jau šī iemesla dēļ. Savās  John Lobbs/ Edward Greens/ Lattanzis /Kitons /Santoni kurpēs ir daudz vieglāk stingri stāvēt uz kājām un justies daudz pārliecinošāk dažādās dzīves situācijās.

8. Labas sporta kurpes (krosenes)

Kad tev jau ir pāri trīsdesmit, tu sāc ievērot, ka sātīgas vakariņas labos restorānos liek sevi manīt lieko kilogramu veidā. Ja tev tā nav, tad tev ir paveicies. Tomēr jebkurā gadījumā labi sporta apavi kļūs par tavu sabiedroro cīņā pret nevajadzīgajiem kilogramiem.

9. Pulkstenis.

Lai tas ir kaut kas klasisks un solīds. Pie tam, pārbaudīt laiku mobilajā telefonā ir jaunatnes priekšrocība.

10. Smokings.

Arvien vairāk radīsies iemeslu to uzvilkt. Pat ja tu nebūsi svinību vaininieks, nevainojami ir jāizskatās jebkurā situācijā. Izvēloties smokingu, orientējies uz nedaudz agresīvo itāļu stilu, bet ar amerikāņu izturīgumu. Izvēlies smokingu no blīva, bet ļoti plāna auduma.

Avots

Bookmark and Share
Top.LV