.

Ko lai uzdāvina, ja viss jau ir dāvināts?

Ieteikums žurnāla „Pie ģimenes pavarda” lasītājiem.

Dāvanas izvēle jebkuru svētku priekšvakarā ir viens no atbildīgākajiem uzdevumiem. Gribas, lai dāvana būtu ne tikai oriģināla, bet arī skaista, derīga, un, pats galvenais, lai tā nestu prieka sajūtu. Tādēļ tā ir sarežģīta izvēle.

gft
Tātad, ja jums ir radies jautājums: „KO LAI UZDĀVINA?”, jūsu uzmanībai  - daži nestandarta risinājumi.

1.Datorpeles uzticamajiem lietotājiem  - Wrist Ball

Iepazīstieties, viņu sauc Wrist Ball. Moderns, stilīgs trenažieris! Wrist Ball ir neparasta dāvana, kura nesīs labumu mūziķiem, noderēs fotogrāfiem un klinšu kāpējiem, velobraucējiem un motociklistiem, šo sarakstu var turpināt līdz bezgalībai. Jebkura darbība, kuras izpildīšanā slodze ir uz pirkstiem, plaukstām un apakšdelma, tiks izpildīta vieglāk, ja jūs trenējaties ar Wrist Ball. Biroja darbinieku tas pasargās no sāpēm un kļūs par uzticamu draugu. Wrist Ball plaukstu trenažiera iedarbības noslēpums vienlaikus ir gan vienkāršs, gan sarežģīts: sfēras iekšienē atrodas žiroskops, kurš, iekustināts ar pirkstu vai aukliņu, sāk pretoties jebkurai uz to vērstai kustībai.  Jo ātrāk jūs griežat Wrist Ball, jo stiprāk tas pretojas jūsu iedarbībai.

Vēlreiz: lieliska dāvana, Wrist Ball ir gan sports un fitness, gan relaksācija un izklaide birojā, gan sacensību ierīce.

Sīkāk par dāvanu var uzzināt un iegādāties šeit

 

2.Uzdāvini bērnam draugu

Tofiks, citplanētiešu zvēriņš, kurš uz Zemi ir nokļuvis no Centaura Alfa zvaigznāja ar īpašu misiju – lai visiem būtu jautri, un, pirmkārt, jau pašam Tofikam.  Viņam nav roku, toties ir aste, divas pinkainas ķepas un liela mute, lai varētu ēst visu pēc kārtas. Tofikam ir pretīgs raksturs, viņš ir skopulis, skandālists, sliņķis un rīma. Tai pat laikā gan bērni, gan pieaugušie ir sajūsmā par viņu. Mihails Karasikovs, raidījuma „Viesos pie Tofika” veidotājs, saņem simtiem vēstuļu.

Rotaļlieta ir veidota pēc oriģināla, ir daudzfunkcionāla, attīstoša. Jūsu bērnam būs iespēja katru dienu izdomāt un īstenot arvien jaunas lomas, iesaistot spēles procesā visu ģimeni, viņš varēs vienlaicīgi justies gan kā aktieris, gan kā režisors! Šī rotaļlieta pozitīvi ietekmēs Jūsu bērna motoriku.

Sīkāk par rotaļlietu var uzzināt un iegādāties šeit.

 

 

3.Zināšanu nekad nevar būt par daudz

Kā jau tiek gaidīts, kurss „Savu biznesa ideju analīze” palīdz novērtēt biznesa ideju. Mūsdienās katrs meklē papildus iespējas nopelnīt. Bet pirms ieguldīt naudu biznesā, ir ļoti svarīgi pārliecināties, ka tas patiešām nesīs peļņu.

Lai neviens nepaliktu „pie sasistas siles”, mācību centrs  Study For Life piedāvā dāvanu karti – 35% apmērā no kursa „Savu biznesa ideju analīze” vērtības.

Dāvanu karti var iegādāties šeit.

Vai šeit: Tērbatas iela 6/8 / 72, Rīgā, tel. 67280080

 

4.Glābšanas riņkis pret problēmām ar nekustamajiem īpašumiem

Ir svarīgi saņemt vajadzīgo konsultāciju īstajā mirklī. Nekustamo īpašumu uzņēmuma EKOCENTRS vadošo speciālistu konsultācija ir lieliska iespēja atrisināt tās problēmas, kuras vārda tiešajā nozīmē „traucē dzīvot” jūsu dzīvesvietā.

Ģimenes problēmas, finanšu problēmas, kredīti... Tie visi nav tie patīkamākie dzīves momenti. Dažkārt uz tiem pat negribas skatīties. Tie satrauc pat tad, ja tie nav jūsu, bet gan jums tuvu cilvēku problēmas. Ja jūs gribat palīdzēt, bet nezināt, kā to izdarīt, uzņēmuma EKOCENTRS speciālisti noteikti zinās, un,  ja vien risinājums ir iespējams,tas noteikti tiks atrasts.

Dāvanu karti konsultācijai var iegādāties šeit.

Vai šeit: Tērbatas iela 6/8 / 72, Rīgā, tel. 67280080

 

5.Dejas – sports, atpūta un estētika

Ja jūs domājat, ka sports noteikti ir kaut kas smags un brutāls, ar sviedru smaku un sāpošiem muskuļiem, jūs smagi maldāties.

Dejas ir sports, kurā kustība savienojumā ar mūziku rada estētiku. Šeit nav ne vecuma, ne veselības, ne kādu citu ierobežojumu. Ja tu vari staigāt, tātad tu vari arī dejot!

Neticat? Ir iespēja pamēģināt!

Dāvanu karte 8 nodarbībām – tā ir iespēja izmēģināt īstu kustības estētiku.

Dāvanu karti 8 nodarbībām var iegādāties šeit.

 

Bookmark and Share
Top.LV