.

Ko lai uzdāvina Jaunajā Čūskas gadā

Katru gadu mēs risinām ārkārtīgi svarīgu jautājumu! Ko lai uzdāvina uz Jauno gadu! Gribas taču ko svarīgu un vajadzīgu, un tai pat laikā gribas palikt oriģinālam. Gribas katru tuvo cilvēku ar kaut ko iepriecināt un izbrīnīt!

Ko lai uzdāvina Jaunajā Čūskas gadā Bērnam

tofik
Tofiks, citplanētiešu zvēriņš, kurš uz Zemi ir nokļuvis no Centaura Alfa zvaigznāja ar īpašu misiju – lai visiem būtu jautri, un, pirmkārt, jau pašam Tofikam.  Viņam nav roku, toties ir aste, divas pinkainas ķepas un liela mute, lai varētu ēst visu pēc kārtas. Tofikam ir pretīgs raksturs, viņš ir skopulis, skandālists, sliņķis un rīma. Tai pat laikā gan bērni, gan pieaugušie ir sajūsmā par viņu. Mihails Karasikovs, raidījuma „Viesos pie Tofika” veidotājs, saņem simtiem vēstuļu.

Rotaļlieta ir veidota pēc oriģināla, ir daudzfunkcionāla, attīstoša. Galvenā rotaļlietas priekšrocība ir tā, ka bērns, ar to spēlējoties, ne tikai apgūst leļļu teātra aktiera iemaņas, bet arī uzlabo roku motoriku, kā arī  attīsta iztēli, izdomājot arvien jaunus un jaunus spēles sižetus. Pie kam, iesaistot spēlē visu ģimeni, viņš attīsta arī sociālās iemaņas.

Tofiku var pasūtīt šeit.

Ko lai uzdāvina puisim

WristballNevienam nav noslēpums, ka vīriešos mīt sacensības gars! Parasti tas, „kurš ir galvenais” tiek noskaidrots rokasspiediena laikā. Kurš no vīriešiem gan atteiksies palielināt roku spēku, it īpaši, ja tam nav jāpieliek īpašas pūles! Tieši tādēļ arī tika izstrādāts plaukstas trenažieris Wrist Ball, tas ļauj ne tikai  nostiprināt roku muskuļus, bet arī mēroties spēkiem, salīdzinot skaitītāja, kurš ir izvietots uz trenažiera, rezultātus.

Tātad, kas ir Wrist Ball? Wrist Ball brīnišķīgi der izklaidei. Tā ir neliela sfēras veida lode , kas, neskatoties uz šķietamo vienkāršību, brīnišķīgi izsauc momentānu pieķeršanos. Jebkurā kompānijā, klubā, vai vienkārši vietā, kur daudz cilvēku, tas uzreiz pievilks apkārtējo cilvēku skatus. Wrist Ball ir daudzi modeļi, kurus komplektē apgiezienu skaitītājs, kas ļauj fiksēt Jūsu sasniegumus, tai pat laikā radot veselīgu sportisku sacensību.

Wrist Ball var izmantot kā unikālu sporta trenažieri. Tas var aizvietot gan hanteles, gan garlaicīgus treniņus.

Brīnišķīga dāvana, sports un fitness, izklaide birojā, aizraujoša ierīce sacensībām - tas viss ir Wrist Ball.
Šī neparastā dāvana sagādās prieku visiem: gan bērniem, gan dažāda vecuma pieaugušajiem.

Šeit Jūs varat paskatīties video prezentāciju par Wrist Ball.

 Ko lai uzdāvina mammai

 disco-cosmetics-store-veikals-268984-logo-4bffab7a1e22a-medium
«DISCO cosmetics»
 veikali ar prieku piedāvā izsmalcinātu līniju PĒRLES & KAVIĀRS – līdzekli pret ādas novecošanos. Šie ādas kopšanas līdzekļi ietver sevī kaviāra ekstraktu un ar proteīniem bagātinātu pērļu ekstraktu ādas atjaunošanai.

 
Kas ir pērle. Pētījumu rezultāti

IA PC Image
Pērles ir minerāļi uz kalcija pamata, kas veidojas molusku gliemežvākos. Mūsu kauli sastāv no kalcija. Tieši tāpat kā kauls var atjaunoties pēc lūzuma, pateicoties šūnu stimulācijai, tā arī šūnas kontaktā ar pērļu  aktīvajām vielām atjaunojas un uzlabojas. Katra šūna.IA PC Products
Izsmalcinātās pērles ādas atjaunošanai

Aminoskābes: mitrina, baro
Minerāli: cīnās ar novecošanos, darbojas kā antioksidants
Papildus:
- nātrija sāļi: uzlabo hidrolipīdu līdzsvaru, kas pasargā ādu
- silīcija sāļi: stimulē šūnu atjaunošanos
- mikroelementi: veicina šūnu darbību un bagātina ādas audus ar enerģiju

 

Kaviāra ekstrakts

IA PC Day cream
Kaviārs vienmēr ir bijis bagātības un luksusa simbols. Kaviārs ir zivju olas, kas satur ļoti barojošas vielas – kas spēj attīstīt no oliņām zivis. Šajā produktu klāstā izmantoto kaviāru veidošanos izstrādā, kontrolē un uzglabā Francijā.

Kaviārs – Melnais zelts ādas dzīvīgumam
Proteīni (aminoskābes): būtiska ādas mitrināšanas sastāvdaļa, kolagēna un elastāna veidošanā Lipīdi: saglabā aizsargslāni, stimulē šūnu atjaunošanos, tādejādi ierobežojot ādas novecošanās procesu Vitamīni (A, B, C un E): apkaro brīvos radikālus, uzlabo un atjauno ādu, palīdzot tai cīnīties ar novecošanos Mikroelementi: veicina šūnu atjaunošanos, bagātina ādas audus ar enerģiju.
Multiaktīvs, daudzfunkcionāls un visaptverošs kaviāra ekstrakts ir aktīvā sastāvdaļa, kad piemērota visiem ādas tipiem.

Kaviāra ekstrakts apvienojumā ar kultivētajām pērlēm – patiesi kosmētikas dārgakmeņi!
Ideāli ir nomainīt sejas kopšanas krēmu ik pēc 3 mēnešiem.
Tas palīdzēs:
- izvairīties no ādas pieraduma pie kāda līdzekļa laika gaitā
- nodrošinās aktīvo sastāvdaļu maksimāli optimālu efektu
- pielāgos ādas kopšanas programmu ādas vajadzībām – stress, nogurums, gadalaiks, grūtniecība, utt.

Šī produktu līnija ir pretnovecošanās risinājums visām sievietēm no 30  gadiem, visiem ādas tipiem. Sākot no profilakses, līdz pat novēršanai, aktīvās sastāvdaļas darbojas, lai nodrošinātu mitrināšanu un pretnovecošanās iedarbību, uzlabo ādas tonusu, mirdzumu un atjauno ādas šūnas.

„Programma pret ādas novecošanos” satur 7 produktus:

Līnija satur 7 produktus:
- Prestige ātras iedarbības ampulas
- Acu kontūru eliksīru
- Premium Global dienas krēmu
- BB krēmu
- Luksusa nakts koncentrātu
- Barojošu eļļu
- Samtainu krēmu dekoltē zonai

 «DISCO cosmetics» veikali Rīgā:
* Šķūņu ielā 15
* Tērbatas ielā 20
* t/c „MOLS”, Krasta ielā 46

 

Ko lai uzdāvina draudzenei

Kas ir svarīgi meitenei? Pārliecība par sevi, stāja, skaistas kustības un – figūra. To visu var iegūt ļoti viegli. Viss, kas tam ir nepieciešams – treniņi Dance Academy. Aigstākās klases pedagogi ar vieglumu palīdzēs uzlabot stāju un gaitu, bet līdz ar māku griesties dejas ritmā nāks arī prasme graciozi kustēties, bet klāt visam – pārliecība par sevi. Dance Academy dāvanu karte 8 nodarbībām ir tieši tas, kas palīdzēs sajust dejas garšu.

Dāvanu karti var iegādāties šeit vai pa tālr. (+371) 27754094

 Ko lai uzdāvina meitenei

disco-cosmetics-store-veikals-268984-logo-4bffab7a1e22a-medium
«DISCO cosmetics» 
veikali piedāvā jaunu DECO Kolekciju, kuru izstradāja Giorgio Forgani, International MUA (make-up artist): toņu nianses, tekstūta un dizains, kas tika izveidots iedvesmojoties no 20-tajiem un 30-tajiem gadiem. 

 “Tīras līnijas, grezns skaistums un senlaicīga elegance ir stilistikas elementi, kas raksturo svētku noskaņu, pievēršot lielu nozīmi detaļām. 

Eleganti un mirdzoši toņi, kurus iedvesmoja radīt dārgakmeņi, un metāliski elementi izsmalcinātam un sievišķīgam izskatam.

Priekšplānā acis: acis ir metāliskas un mirdzošas DIAMOND ACU ĒNAS, izmantojamas mitras & sausas nodrošinās spožu un daudzdimensionāla spīduma efektu.

DIAMOND ACU LAINERIS nodrošina gaismas pieskārienu pateicoties mirdzumiem un pērļu daļiņām, kas nodrošina žilbinošu efektu.
Lūpas ir izsmalcinātas un mirdzošas ar DIAMOND LŪPU KRĀSU.

Nagi izskatās kā vērtīgie dārgakmeņi, pateicoties jaunajām LASTING COLOR nagu lakām.

DIAMOND IZGAISMOTĀJS nobeidz izskatu, piešķirot izsmalcināti mirdzošu efektu uz sejas un ķermeņa.

Elegantais, ģeometriskais, mirdzoši melnais dizains ar zelta detaļām piešķir produktiem īpašu izskatu”.

 SORTIMENTS

 ACĪM

DIAMOND ACU ĒNAS

Revolucionāra formula, kas apvieno krēmu, želeju un pūderi vienā produktā. Tas satur ideālu pigmentu un pērļu daļiņu apkopojumu, kas nodrošina mirdzošu efektu, kas bagātīgi atspīd.

 TOŅI

4 izsmalcinātas metāliskas nokrāsas ar trīsdimensionālu reljefainu dimantu.


01
01 – Gold Diamond Déco

02
02 – Taupe Diamond Déco

03
03 – Rose Diamond Déco

04
04 – Brown Diamond Déco

 

DIAMOND ACU LAINERIS 

Acu laineris ar mirdzumiem

Želejveida formula apvieno mirdzumus un mikrokristāliskas pērlītes, kas nodrošina ilgnoturīgu satriecošu mirdzuma efektu.

Divējādi izmantojams: izmantojiet to vienu pašu mirdzošam rezultātam, vai pa virsu acu ēnām, lai izgaismotu acu grimu. 

TOŅI

Īpašs aplikators; otiņa ar liela diametra sariņiem, lai produkts tiktu maksimāli uzklāts jau ar pirmo otiņas vilcienu. 


E01
01 – Gold Glitter  Déco

 

 

E02

02 – Silver Glitter  Déco

 

E03

03 – Copper Glitter  Déco

 

E04

04 – Emerald Glitter  Déco

 

LŪPAS

DIAMOND LŪPU KRĀSA

Liels, ievelkams, spožs lūpu zīmulis

3 in 1 līdzeklis, kas apvieno lūpu balzama priekšrocības, lūpu spīduma spožumu un lūpu krāsas spilgto toni. Pārklāj lūpas ar toni un spožumu, tajā pašā laikā mitrinot tās. Inovatīvs ievelkams iepakojums, ko nav jāasina. 

 TOŅI

L01

01 – Nude  Déco

 

L02

02 – Red  Déco

 

NAGI

LASTING COLOR NAGU LAKAS

Spožas nagu lakas

4 jauni toņi ar jaunu ekskluzīvu formulu, kas iekļauj īpaši smalkas pērlītes, kuras atspīd dažādos toņos. Jūsu nagi izskatīsies kā īsti dārgakmeņi!

TOŅI

809
809 – Gold Déco

 

809


810 – Copper Déco

811

811 – Emerald Déco

 

 

812
812 – Violet Déco

 

SEJA UN ĶERMENIS

DIAMOND IZGAISMOTĀJS

Mirdzošs izgaismotājs ar īpašu „gaismas” efektu

Želejveida formula, kas bagātināta ar smalkām gaismu atstarojošam pērlītēm. Klājiet līdzekli uz sejas un ķermeņa, želeja acumirklī izgaismos un piešķirs ādai spožumu. Viegli klājas, nožūst sekundes laikā nesalīpot, āda jutīsies svaiga.

 TOŅI


mirdzums
01 – Gold Luxury  Déco

 

02 – Silver Luxury  Déco


«DISCO cosmetics» veikali Rīgā:
* Šķūņu ielā 15
* Tērbatas ielā 20
* t/c „MOLS”, Krasta ielā 46

 Ko lai uzdāvina vīrietim

 Vīrietis vienmēr ir bijis apgādnieks!

Gadsimtiem ilgi vīrieši, apbruņojušies ar pīķiem un cirvjiem, devās medībās uz mamutiem un tīģeriem. Vai arī devās izlūkot jaunu teritoriju savai dzimtajai ciltij. Savas sievietes viņi atstāja alās, uzturēt ģimenes pavardu.

Medības bija dzīves nepieciešamība. Ko lai tādu izdara, lai sievietes un bērni būtu drošībā, kamēr vīrietis ir devies medībās? Kā lai izdara tā, lai ģimene patiešām būtu drošībā? Ko tādu varētu uzdāvināt vīrietim, lai viņš būtu pārliecināts un zinātu, ka viņa ģimeni nekas neapdraud un viņa nekustamais īpašums ir pasargāts?

Var būt vairāki risinājumi!

  1. Uzņēmuma “Latvijas Tīkli" dāvanu sertifikāts apsardzes signalizācijas uzstādīšanai. Ja ir signalizācija, alai neuzbruks mežonīgās ciltis.
  2. Dāvanu sertifikāts video nevērošanas iekārtas uzstādīšanai, lai varētu novērot zirgu, kurš stāv pie alas vai arī gudro runci, kas stāsta pasakas viņa bērniem.

Dāvanu sertifikātu var iegādāties: biroja (+371) 67780806, mobilais (+371) 29487189 

Var gadīties, ka ar pašu alu kaut kas nav kārtībā. Iespējams, ka tā ir nedaudz par šauru, iespājams, ka skats pa logu uz veco baobabu jau ir apnicis, bet varbūt, ka ala ir pārāk tālu no jaunās medījumu takas... Vai tad mazums iemeslu, kādēļ apgādniekam varētu būt nepieciešama uzņēmuma EKOCENTRS konsultācija par dzīvojamās platības paplašināšanu vai maiņu.

Dāvanu sertifikātu konsultācijai var iegādāties: biroja (+371) 67280080, mobilais (+371) 29477710

Jūs uzdāvinājāt labu dāvanu vai saņēmāt dāvanā to, ko gaidījāt? Varbūt dāvana nebija laba, un to vispār par dāvanu nevar nosaukt? Dalieties savā pieredzē ar citiem! Sūtiet savus pieredzes aprakstus uz redakciju:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Interesantākos stāstus mēs noteikti publicēsim.

Bookmark and Share
Top.LV