.

Visu mīlētāju naktis

Mēs visi zinām, ka ir tādi svētki – Visu mīlētāju diena! Tomēr šī diena ir tikai vienreiz gadā.

Bet kā ar naktīm? Mīlētājiem nakšu daudzums nav reglamentēts. Viņiem ir domātas visas naktis.

1333478546 22Jā, starp citu, par naktīm. Jūs esat ievērojuši, ka trešdaļu savas dzīves – katru nakti – mēs pavadām gultā? Neatkarīgi ne no kā - ne no dzimuma, ne no vecuma, ne no iemīlēšanās pakāpes, mēs katru nakti liekamies gultā. Tieši par gultu, bet precīzāk par firmas «Dolce Notte» (saldā nakts) gultasveļu mēs arī parunāsim.

Tas tādēļ, ka tieši šajos palagos un šajos segu pārvalkos mēs gādīgi guldām savu ķermeni, sedzamies un gribam, lai tas saldi dusētu.

Ja jau mēs tik daudz laika pavadām gultā, tad mums laikam nav vienalga, uz kā guļ mūsu ķermenis. Te viss ir svarīgs: gan sajust pieskārienu, gan krāsa, gan tas noskaņojums, kas rodas, kad Tu, noguris no dienas darbiem, bet tomēr tik tīrs un skaists iznāc no vannas istabas, lai dotos „pie miera”.Sajūtas rada kvalitāte, bet Pakistānas veļas kvalitāte jau izsenis ir zināma. Speciālisti apstiprinās, ka Pakistāna – tā ir tīra un dabīga kokvilna. Nekādu mākslīgo piejaukumu, nekādas pie miesas pielīpošas sintētikas, nekādu dzirksteļu un „matu gaisā”. Tikai dabīgs produkts – mīksts, maigs un izturīgs. Ja runājam par maigumu. Tiem, kam nepatīk lieka greznība, bet kas priekšroku dod vienkāršībai un praktiskai lietošanai, ir kokvilnas veļa kā no vienkārša, tā arī no spiesta auduma (tiem, kam nepatīk ķēpāties ar gludekli). Ir satīna veļa – zīdaināka un spīdīgāka. Smalkuma cienītājiem ir makosatīns, photo
kas zīdainuma un gluduma ziņā līdzinās zīdam. Tomēr neatkarīgi no auduma un diegu apstrādes tehnoloģijas – tā visa ir kokvilna, kas maigi pieskaras Jūsu ādai.  

Kas attiecas uz noskaņojumu – to rada krāsa. Šeit praktiski ir bezgalīga izvēle. Gan ābeļziedu maigums, gan rožu romantika, gan liliju aristokrātisms un austrumu paletes košuma siltums, gan etnisko motīvu grafiskās formas – viss, kas vien var radīt noskaņojumu Jūsu guļamistabā.

Bet, ja Jūs esat noteiktu stingru līniju piekritējs, Jūsu rīcībā ir svītras un ģeometriskās formas. Bērnu miegam «Dolce Notte» kolekcijā arī ir liela izvēle. No cālīšu dzelteniem segu pārvalkiem un spilvendrānām ar burvīgiem ziliem rūķīšiem līdz pat pūkainām pandiņām. Arī pusaudži nav palikuši bez ievērības – «Dolce Notte»  plauktos var atrast sacīkšu automašīnas, lidojošus zirgus, visu, kas atbilst „tīņa” temperamentam.

Vaikala īpašniece Žanna ir padomājusi arī par to, lai savienotu Eiropas standartus ar Latvijas iedzīvotāju priekšstatiem par mājīgu gultu. Katram standarta komplektam – segas pārvalks un divas spilvendrānas –  var izvēlēties frotē palagu. Jebkurai gaumei, dažādās krāsās un BIBIANA1
dažāda izmēra. Īpaši prasīgiem klientiem gultasveļas komplektu var papildināt ar lielu tādas pašas krāsas dvieli.

Tas ir zināms šarms – gultasveļa un dvielis vienā krāsu gammā.

Visu šo bagātību par visai demokrātiskām cenām Jūs varat atrast tirdzniecības centrā „Azur”, kur atrodas veikals «Dolce Notte», lai visu mīlētāju naktis padarītu mājīgākas.

Bookmark and Share
Top.LV