.

Sieviešu mode. Kas šodien ir topā?

vtope1Šodien mūsu modes konsultante ir veikalu tīkla OLIVIA'S SECRET'' īpašniece Marina Azikova.

 - Tātad, ārā ir pavasaris, un lai gan vēl ir sals, saule rāda pavasari. Kas ir topā sieviešu modē 2013. gada pavasarī?

-  Modē ir romantika un sievišķība. Tās ir mežģīnes un ziedi. Visur un visā. Un košas, sulīgas krāsas.

Blūzes – liela krāsu daudzveidība: maigas krēmkrāsas, koša zilā vijolīte, tīri balta blūze ar ziliem ziediem, karaliski zila krāsa ar fuksijas 

vtope2

Tunikas. Tās valkā ar šaurām biksēm vai legingiem. Tunikas garums var būt dažāds – no nedaudz pāri viduklim līdz augšstilba vidum. Krāsainas, mežģīņauduma. Garām tunikām ļoti piestāv platas jostas.

vtope3

vtope4

Bikses. Tradicionāli priekšroka tiek dota melnām biksēm. Šajā sezonā biksēm atgriezās klasiskais griezums. Ne pārāk platas, bet arī ne sašaurinātas, ar augstu jostasvietu un skaidri izteiktām buktēm. Ļoti pieprasītas ir bikses no eļļas gabardīna. Šis audums nav matēts, bet gan ar vieglu spīdumu, neburzās un nēsājot nesaveļas. Starp citu, uz tā buktes turas pat pēc mazgāšanas.

Svārki. Protams, pavasarī gribas parādīt kājiņas.Tādēļ tradicionālajiem melnajiem taisnajiem svārkiempiebiedrojas melnbaltas „zosu kājiņu” trapeces veida svārki, kuri ļoti labi izskatās kopā ar košām mežģīņu blūzēm.

Kleitas. Šajā sezonā kleitas ir ļoti aktuālas. Arī šeit – liels akcents uz sievišķību - mežģīnes, šifons, cēlas ¾ piedurknes. Ļoti liela krāsu daudzveidība – zilas, krēmkrāsas, persiku krāsas, koraļļu. Parādījies jauns interesants akcents – baltas, ar pērlēm rotātas apkaklītes. Joprojām modē ir jūras tēma – balts ar zilu. Griezums – visdažādākais.Ir atbalstāms dažādu audumu salikums. Tā ir ļoti oriģināla kleita, kur aukšdaļa ir no mežģīņauduma, bet apakšdaļa ir gofrēta, rodas iespaids, ka tā nav kleita, bet gan kostīms.

vtope5

vtope6

- Mēs jau zinām, ka jūsu veikali ir nosaukti Jūsu mazmeitas Olīvijas vārdā. Kas patīk pašai Olīvijai?

- Olīvija, kurai pašlaik ir 8 gadi, zīmē kleitas. Viņa jūt stilu un grib kļūt par modes dizaineri. Viņa sūta man savus modeļus, un es esmu ievērojusi, ka Olīvija spēj uzminēt modes tendences. Tādēļ es parādīju viņas zīmējumus fabrikās, kur mēs iepērkam modeļus, direktoram, un viņš ļoti ieinteresējās. Iespējams, mēs drīz nonāksim pie tā, ka daļa kolekcijas tiks darināta pēc Olīvijas skicēm.

- Ceru, ka tā būs laba radoša sadarbība. Bet, aizsteidzoties nedaudz uz priekšu, pēc pavasara būs vasara. Vai Jūs jau esat padomājusi, ko rīdzinieces nēsās vasarā?

- Protams! Kolekcija ar vasaras modeļiem jau ir ceļā. Atstāsim šajā sakarā mazu noslēpumu līdz nākamajam numuram. Tomēr mazdrusciņ atvērsim priekškaru un pateiksim, ka jūs ieraudzīsiet mentola, smaragda un koraļļa krāsas.

- Ziedi pēc ziemas ir ļoti sievišķīgi un romantiski. Paldies par ekskursiju modes pasaulē!

 Olivias Secret pr1

 

Bookmark and Share
Top.LV