.

Pavasarīgas formas

vesennieformi2aVienreiz dižajai krievu aktrisei Fainai Raņevskai – diezgan kuplu formu dāmai , diezgan redzamā vietā pārsprāga svārki.

Raņevska nemaz nesamulsa un izteica šādus vārdus:

-       Pat svārki neizturēja šādu skaistuma slodzi.

   Pēc tam piemetināja:

-       Nemēdz būt resnas sievietas, gadās tikai pārāks šaurs apģērbs!

 

Bet...

Ne katra sieviete spēs ar humoru attiekties pret šādu negadījumu.

Turklāt, mēs visas tiecamies izskatīties pēc iespējas pievilcīgākas. It īpaši tad, kad aiz loga ir pavasaris un nupat pienāks laiks novilkt smago āra apģērbu un iziet „tautā” vieglā vasaras kleitiņā vai pat peldkostīmā.

Ar to kaut kas ir jādara!

Tādēļ pavasarī sievietes interesē viss, kas var palīdzēt atgūt formu, kura garajā ziemas laikā nedaudz izplūdusi, bet šogad - it īpaši garajā ziemā.

Var, protams uzsākt diētu. Taču tā ir ne tikai figūra, bet arī gribasspēka treniņi. Var pastiprināti nodarboties ar fitnesu. Bet var arī aiziet uz salonu Turija un tur saņemt limfodrenāžas un vakuuma masāžu.

 

Vakuumasāža

Kas tas tāds ir?

Esmu pārliecināta, ka daudzi jau ir izmēģinājuši šo brīnišķīgo procedūru. Taču tiem, kuri ne reizi nav sevi ar to palutinājuši, vai tiem, kuri jau ir piemirsuši, pastāstīsim sīkāk.

Procedūra tiek veikta ar ļoti slavenas vācu kompānijas Weyergans aparātu. Kompānija Weyergans specializācija ir medicīnas un kosmetoloģijas tehnika. Sākotnēji šis aprīkojums tika radīts pēcoperācijas pacientu rehabilitācijai, taču tas brīnišķīgi ir piemērots labas figūras radīšanai.

 

KO var izdarīt vakuummasāža? Atkarībā no klienta vajadzībām speciālists, pareizi regulējot aparātu un virzot kolbiņas vajadzīgajā virzienā uz problemātiskajām vietām, var izdarīt daudz, tai skaitā:

-       koriģēt figūru,

-       tonizēt ķermeni,

-       atslābināt muskuļus (tas ir īpaši svarīgi sportistiem),

-       uzlabot ādas struktūru.

Vakuummasāža nestrādā ar virspusi, bet iekļūst dziļi audos, veicinot asins cirkulāciju un uzlabo vielmaiņu. Dziļā iedarbība palielina limfas plūsmu un ar limfas drenāžas palīdzību izvada no organisma šlakvielas.

Tādas nepatikšanas kā liekais svars, celulīts, ļengana āda var ievērojami uzlabot ar vakuummasāžas palīdzību.

Vakuumasāžu var pielietot arī sejas ādai. To veic ar to pašu aparātu, tikai ar ļoti mazu spriegumu. Ar tā palīdzību var likvidēt dubultzodu, izlīdzināt grumbas. Asins pieplūdums piepilda šūnas un veicina to reģenerāciju.

Īpaši labi, ja var vakuummasāžu apvienot ar papildus kosmētiskajiem līdzekļiem. Piemēram, būtu pareizi pirms masāžas veikt ādas pīlingu, bet pēc masāžas uzlikt masku vai krēmu.

Gan pīlingu, gan masku veic mūsu kosmetologs.

Lūk, kādas mūsu klientes panākumu stāsts.

„Šoziem veicu septiņas vakuummasāžas seansus. Tāda āda kā pēc masāžām man nebija pat 20 gadu vecumā!”

Mums ir ražotāja dati, ka 45 minūšu vakuummasāžas ir pielīdzināmas efektivitātes ziņā 12 parastās masāžas seansiem.

 

 

Limfodrenāžas masāža

Limfodrenāžas aparātu ražo tā pati firma - Weyergans

Tas ir veidots pavisam savādāk. Šis aparāts visvairāk līdzinās „biksēm”, gandrīz tā kā kosmonautiem, no pirkstu galiņiem līdz pat viduklim.

2 „bikšu” izmēri mēdz būs dažādi – atkarībā no klienta „formas”. „Bikšu” iekšējā puse sastāv no gaisa spilveniem, kuri darbojas pēc „kāpurķēdes” principa, kad vilnis iedarbojas no apakšas, no pirkstu galiņiem un plūdeni ceļas līdz pat viduklim. Attiecīgi, pakļaujoties šī viļņa iedarbībai, uzlabojas asins un limfas cirkulācija.

 Starp citu, ir arī limfodrenāžas uzliktņi rokām, dažkārt klientiem ir vajadzīgs uzlabot tieši roku zonu.

Limfodrenāžas masāža brīnišķīgi darbojas kopā ar vakuummasāžu. Vakuummasāža lieliski šķeļ šūnu saistaudus, pastiprinot asins cirkulāciju, aizgādā skābekli līdz katrai šūniņai.

Pēc tam limfodrenāžas masāža izvada šlakvielas, kuras atbrīvojas pēc vakuummasāžas.

Limfodrenāža palīdz atrisināt tādas problēmas kā uztūkums un liekais svars.

Kontrindikācijas ir vienīgi organisma iekaisuma procesi un artrīts pēdējā stadijā. To drīkst veikt pat grūtniecēm, lai mazinātu strijas un uzturētu audus tonusā.

Ir viens vienīgs nosacījums – vajag daudz dzert, lai nesāktos  organisma atūdeņošanas, kad šlakvielas sāks atstāt organismu.

Lūk, kādas mūsu klientes panākumu stāsts.

Pēc limfodrenāžas skraidīju uz tualeti katru pusstundu, pat nebiju iedomājusies, ka manā organismā ir tik daudz lieka šķidruma. No manis izgāja divreiz vairāk kā es biju izdzērusi!”

vesennieformi3

Starp citu, mūsu klientu vidū ir arī vīrieši, arī viņiem dažkārt gribas izskatīties slaidiem, brašiem un pievilcīgiem mīļoto sieviešu acīs.

Vakuummasāžas procedūras cena – 20 lati

Limfodrenāžas procedūras cena – 18 lati

Pastāvīgajiem klientiem – 10% atlaide.

Mums ir arī atlaides. Apmaksājot 10 procedūras, vienpadsmito Jūs saņemat bez maksas.

Laipni lūdzam salonā „Turija”, kas atrodas Rīgā, Stirnu ielā 10!

Darba dienās no 9.00 līdz 21.00

Sestdienās no 9.00 līdz 19.00

Svētdienās no 9.00 līdz 18.00

Bookmark and Share
Top.LV