.

Redaktora sleja Novembra numuram

Priecē fakts, ka žurnāla tēmas – ģimene, mājas, ģimenes pavarda siltums – joprojām cilvēkiem ir tuvas. Jebkura tauta ir tās kultūras vērtību summa. Esmu patiesi priecīga, ka Latvijā ģimene patiešām ir nesatricināma vērtība. Tātad, mums visiem un arī mūsu bērniem ir nākotne.

Kritika attiecas uz mūsu valodas kompetenci. Tas mūs ne tikai neaizvainoja, bet mēs pat ņēmām vērā savu lasītāju vēlmes, un tagad mums ir jauna korektore! Es ar prieku aplūkošu jūsu atsauksmes attiecībā uz drukas kļūdām.

Mums tas ir svarīgi, jo mēs strādājam lasītājiem un gribam, lai prieku no komunikācijas ar žurnālu nekas neaizēno.

Ir arī jaunumi. Mēs atklājām, ka jums ļoti interesē kulinārijas jaunrade. Ābolu pīrāgi izsauca ļoti lielu interesi. Tātad, šīs rubrikas vadītāja Oļesja Balalajeva patiešām ir laba kulināre. Kulinārijas tēmu noteikti turpināsim arī nākamajos žurnāla numuros.

Mēs atklājām, ka jums, dārgie lasītāji, patīk piedalīties konkursos. Esam saņēmuši daudzas atbildes uz mūsu konkursu jautājumiem. Šodien jums būs iespēja izlasīt par uzvarētājiem.

Ja ir kaut kas, par ko jūs gribētu izlasīt, bet mēs vēl neesam par to uzrakstījuši, lūdzu, raksiet mums! Mūsu žurnāls pagaidām ir jauns un attīstās. Pagaidām mēs domājam, ka varam visu. Nu, vai gandrīz visu. Visu, ko grib mūsu lasītāji.

 

Redaktore

Jeļena Kordževa 

Bookmark and Share
Top.LV