.

В3 vitamīns spēj apstādināt HIV

b3Pašlaik pasaulē ir zināmi 13 vitamīni, kuru absolūta nepieciešamība cilvēkam neizraisa nekādas šaubas. Kurš no tiem ir pats spēcīgākais? Pēdējie amerikāņu zinātnieku pētījumi liecina, ka vitamīns, kurš spēj stāties pretim iespējamām infekcijām, ir vitamīns B3. Pētījumi parādīja, ka šis vitamīns spēj tikt galā ar baktērijām, kuru priekšā lielākā daļa esošo zāļu ir bezspēcīgas.

Eksperimenti parādīja, ka niacīns (tīrais vitamīns B3) palielina imunitāti tūkstošiem reižu, pie kam organisma aizsargfunkcijas aktivizējas tik lielā mēra, ka tas iegūst dabīgu aizsardzību pret  zeltaino stafilokoku un pret citiem nopietniem vīrusiem. Zinātnieki ir pārliecināti, ka ļoti lielās devās tas spēj pat apstādināt HIV.

Savos eksperimentos speciālisti izmantoja devas, kuras bija ievērojami augstākas par ieteicamo diennakts vitamīna B3 devu, pie kam niacīns izrādījās pilnīgi nekaitīgs veselībai. 

Tomēr šis amerikāņu zinātnieku “atklājums” nav jaunums. Vēl 1950. gadu beigās  zinātnieks L.Rons Habards  (humānists un pētnieks) atklāja, ka vitamīns B3 sekmē toksīnu izvadīšanu no cilvēka organisma, vienlaikus pierādot, ka šis vitamīns ir pilnīgi nekaitīgs pat ļoti lielās devās (līdz pat vairākiem tūkstošiem miligramu dienā).

Vēl vairāk, niacīnu izmanto organisma detoksikācijai jau vairāk kā 45 gadus. 2002. gadā ASV ugunsdzēsēji un glābēji, kuri strādāja 11. septembra Ņujorkas terorakta vietā, izgāja detoksikācijas kursu, kas balstīts uz minētajiem Rona Habarda atklājumiem sakarā ar niacīnu. Vēlāk, kad Meksikas līcī notika naftas noplūde, šo pašu programmu izgāja glābēji un brīvprātīgie, kuri palīdzēja savākt naftu un attīrīt piesārņotās pludmales.

Kur atrodams niacīns:

Augu izcelsmes. Produkti no veseliem graudaugiem, alus raugs, kviešu klijas, rieksti, pupas, brokoļi, kumelītes, auzas, pētersīļi, piparmētras, aveņu lapas, sarkanais āboliņš, mežrozīšu augļi, skābenes.

Dzīvnieku izcelsmes. Liellopu aknas, mājputni, zivis, liesa gaļa, īpaši liellopu gaļa, cūkgaļa, piens un piena izstrādājumi, olas.

  

Vēl 1950. gadu beigās L.Rons Habards  atklāja, ka B3 vitamīns sekmē toksīnu izvadīšanu no cilvēka organisma.

 

 

Avots

Bookmark and Share
Top.LV