.

Roku pirkstu masāža - PRĀTAM UN ATMIŅAI

massaza

Prāta spēju paaugstināšanai un atmiņas nostiprināšanai iesakām šādu vingrinājumu kompleksu: saliek kopā viens rokas īkšķi un otras rokas rādītājpirkstu un ar spēku spiež vienu pie otra, saliecot uz ārpusi. To pašu dara pakāpeniski ar pārējiem katras rokas pirkstiem.  Pēc tam ar rādītājpirksta galiņu stipri uzspiež uz visu pārējo pirkstu pamatni. Šo kompleksu atkārto 20 zeizes.

 

Plaukstu izmīca un masē pa trijām galvenajām masažas līnijām: no ārmalas uz pamatni, no iekšējās malas un plaukstas vidējo punktu un pa vidējo līniju no pirkstiem uz plaukstas locītavu.

Pāc tam apļveida kustībām izmīca plaukstas locītavas. Masāža beidzas ar plaukstu rīvēšanu, var ierīvēt ar barojošu krēmu, tas lieliski iesūksies masāžas sakarsētajā ādā.

Kopējais masāžas laiks nepārsniedz 7-10 minūtes. To var atkārtot 5 reizes dienā. Visefektīvākā ir rīta masāža pirms brokastīm.

Noslēgumā pamēģiniet vēl vienu metodi cīņā pret nospiestu garastāvokli – paceles bedrīšu masāžu. To veic sēdus stāvoklī, vienlaicīgi masējot bedrītes abām kājām. Masāžu veic vieglām apļveida kustībām ar rādītājpirkstu. Procedūras ilgums līdz 3 minūtēm.

 

Avots

Bookmark and Share
Top.LV